تاریخچه ترمه شهداد

در سال 1393 شرکت ترمه شهداد به بازار تولید انواع پارچه های نفیس ترمه ایران پای گذاشت و با توجه به رشد روز افزون استفاده از ترمه شروع به تولید و عرضه این محصول در کشور نمود.
مدیریت شرکت با زیر نظر قرار دادن بازار هدف در سال 1394 توانست ترمه هایی با طراحی های متنوع و زیبا در رنگ های مختلف را تولید و در سطح کشوری عرضه دارد .

در ادامه روند رو به رشد و طی پله های پیشرفت در زمان کوتاه شرکت ترمه شهداد توانست جای خود را در بازار ترمه پیدا کرده و مورد استقبال عموم قرار گیرد، که این امر نشان از توان و تجربه ی بالا و لطف ایزد منان در سایه تجلی و شعار ” یادگار ماندگار ” دارد.
شرکت ترمه شهداد با در نظر گرفتن بازار هدف قادر به تامین و ارضای نیاز بازار مصرف کشور در زمینه های مختلف بافت در صنعت نساجی که شامل بافکو ( تابلو بافت ) ، ترمه رومیزی و … شده است .

مزیت های ترمه شهداد

  1. پشت دوخت ( پشت بافت ) تار و پود در پشت کار کاملا به صورت بسته میباشد و راه را هموار میکند تا از لایی چسب و حتی آستر استفاده نشود .
  2. در ترمه شهداد از چله ی سفید استفاده می شود که این امر باعث شده تا شفافیت و زنده بودن رنگ ها تاثیر بسزایی در کار نهایی داشته باشد .
  3. وسعت در ساده بافی در ترمه شهداد وجود دارد و تنوع در بافت شامل: بافت لوزی ،بافت کبریتی ،بافت کج راه بافت لونه زنبوری و … می شود .
  4. علاوه براستفاده از نخ لمه طلایی که در همه ترمه ها دیده می شود، ترمه شهداد قابلیت استفاده ازنخ لمه ی رنگی را در برخی طرح ها دارا می باشد.
  5. ترمه شهداد تنها تولید کننده در ایران است که قابلیت بافت تصویر در ترمه را دارا می باشد .

کلام آخر: ترمه شهداد با استفاده از مرغوب‌ترین نخ‌های دوخت نساجی کشور در خط تولیدی که شامل پیشرفته‌ترین دستگاه‌های موجود بوده با نظارت مستقیم شبکه ای از کارکنان مجرب و متخصص تولید می شود. از جمله مواد مصرفی شامل نخ هایی از جنس: ” ابریشم مصنوعی” به کار می رود و بعد از تولید در نهایت توسط سیستم مکانیزه و مجهز توسط دفاتر فروش به دست مشتریان محترم می‌رسانیم تا محصولی با کیفیت ایرانی و بهترین تنوع به دست مصرف کنندگان داخلی و خارجی برسانیم .

2 نظر در مورد «درباره ما»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *